Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov vo štvorhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
1 Fafrák Ivan ŠK Henckovce B 95.45 21 17 4 80.95
1 Fafrák Slavomír ŠK Henckovce B 95.45 21 17 4 80.95
2 Németh Dávid Geológ Rožňava E 40.91 9 7 2 77.78
3 Záhoranský Dušan MSTO Dobšiná B 54.55 12 9 3 75.00
3 Jakab Alexander ŠK Jablonov nad Turňou B 54.55 12 9 3 75.00
4 Trenka Štefan MSTO Dobšiná B 68.18 15 11 4 73.33
5 Kašpar Štefan VAJDA TEAM Dobšiná 50.00 11 8 3 72.73
6 Šimon Peter ŠK Henckovce B 81.82 18 13 5 72.22
7 Zagiba Ján ŠK Henckovce B 59.09 13 9 4 69.23
7 Hutník Jaroslav MSTO Dobšiná B 59.09 13 9 4 69.23
8 Repiský Rudolf st. STK Honce B 86.36 19 13 6 68.42
9 Bubenčik Marian VAJDA TEAM Dobšiná 100.00 22 15 7 68.18
9 Červenak Ján VAJDA TEAM Dobšiná 100.00 22 15 7 68.18
10 Gallo Viliam ml. STK Honce B 95.45 21 14 7 66.67
10 Červenak Roman VAJDA TEAM Dobšiná 95.45 21 14 7 66.67
10 Bari Ján Geológ Rožňava E 68.18 15 10 5 66.67
11 Leško Marek MSTO Dobšiná B 90.91 20 13 7 65.00
12 Jánosdeák Dávid STO Hrhov 77.27 17 11 6 64.71
13 Barczi Lóránt ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 22 14 8 63.64
13 Gecelovský Matej ŠKST Slavošovce 100.00 22 14 8 63.64
14 Gallo Viliam st. STK Honce B 72.73 16 10 6 62.50
15 Spišák Miroslav STK Honce B 95.45 21 13 8 61.90
15 Benčko Marek ŠKST Slavošovce 95.45 21 13 8 61.90
16 Lakatoš Marek Geológ Rožňava E 68.18 15 9 6 60.00
16 Kraga Štefan VAJDA TEAM Dobšiná 45.45 10 6 4 60.00
17 Boldi Nikolas ŠKST Slavošovce 86.36 19 11 8 57.89
18 Grulyo Dominik STO Hrhov 95.45 21 12 9 57.14
19 Gecelovský Igor ŠKST Slavošovce 90.91 20 11 9 55.00
20 Oravec Jaroslav Obec Čierna Lehota 100.00 22 12 10 54.55
20 Hric Ján Obec Čierna Lehota 100.00 22 12 10 54.55
21 Jánosdeák Peter STO Hrhov 72.73 16 8 8 50.00
21 Magyar Pavol STK Sokol Krásnohorské Podhradie 54.55 12 6 6 50.00
22 Bartók Gabriel ŠK Jablonov nad Turňou B 95.45 21 10 11 47.62
22 Junger Ján Geológ Rožňava E 95.45 21 10 11 47.62
23 Gaži Lukáš STK Sokol Krásnohorské Podhradie 90.91 20 9 11 45.00
23 Máté Alexander STK Sokol Krásnohorské Podhradie 90.91 20 9 11 45.00
24 Polanecká Gabriela MSTO Dobšiná B 40.91 9 4 5 44.44
25 Szepesi Arpád STO Hrhov 72.73 16 7 9 43.75
26 Vnenková Daniela Geológ Rožňava E 45.45 10 4 6 40.00
27 Dely Attila STK KRAS Silica 95.45 21 8 13 38.10
28 Skokan Gabriel STK Sokol Krásnohorské Podhradie 86.36 19 7 12 36.84
28 Tóth Kamil STK Baník Rakovnica B 86.36 19 7 12 36.84
29 Kardos Pavol ŠK Jablonov nad Turňou B 50.00 11 4 7 36.36
30 Bokros Gabriel STK KRAS Silica 90.91 20 7 13 35.00
31 Gerenyi Maťo STK Baník Rakovnica B 40.91 9 3 6 33.33
32 Domik Ladislav STK Baník Rakovnica B 100.00 22 7 15 31.82
33 Darvaš Ján STK Sokol Krásnohorské Podhradie 45.45 10 3 7 30.00
34 Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica B 63.64 14 4 10 28.57
35 Králik Štefan STK Baník Rakovnica B 95.45 21 5 16 23.81
36 Pál Balázs Árpád ŠK Jablonov nad Turňou B 45.45 10 2 8 20.00
37 Rohály Štefan ŠK Jablonov nad Turňou B 40.91 9 1 8 11.11
38 Oravec Vladimír Obec Čierna Lehota 95.45 21 2 19 9.52
39 Kovács Dezider STK KRAS Silica 59.09 13 1 12 7.69
40 Bystren Jaroslav Obec Čierna Lehota 68.18 15 1 14 6.67
41 Kovács Alexander STK KRAS Silica 90.91 20 1 19 5.00
42 Jerga Michal ml. Geológ Rožňava E 40.91 9 0 9 0.00
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
43 Molčan Ľubomír MSTO Dobšiná B 22.73 5 5 0 100.00
43 Šmelko Emil MSTO Dobšiná B 13.64 3 3 0 100.00
43 Hajdúk Alex Geológ Rožňava E 9.09 2 2 0 100.00
43 Pogány Ádám STO Hrhov 4.55 1 1 0 100.00
44 Kušnier Jozef ŠK Henckovce B 27.27 6 5 1 83.33
45 Lenkey Vladimír MSTO Dobšiná B 22.73 5 4 1 80.00
45 Matejzel Igor MSTO Dobšiná B 22.73 5 4 1 80.00
46 Herczeg András ŠK Jablonov nad Turňou B 13.64 3 2 1 66.67
47 Kliment Miloš ŠKST Slavošovce 9.09 2 1 1 50.00
48 Kalina Marian ŠK Henckovce B 13.64 3 1 2 33.33
49 Kamenský Milan STK Honce B 31.82 7 2 5 28.57
50 Bodnár Robert STK KRAS Silica 22.73 5 1 4 20.00
51 Nemčko Marian Obec Čierna Lehota 31.82 7 1 6 14.29
52 Halászová Noémi STO Hrhov 36.36 8 1 7 12.50
53 Rusnák Filip Geológ Rožňava E 4.55 1 0 1 0.00
53 Pitko Jozef Geológ Rožňava E 4.55 1 0 1 0.00
53 Barczi Gabriel Geológ Rožňava E 4.55 1 0 1 0.00
53 Adamová Zuzana Geológ Rožňava E 4.55 1 0 1 0.00
53 Hricová Júlia Geológ Rožňava E 4.55 1 0 1 0.00
53 Ďurský Stanislav STK Baník Rakovnica B 4.55 1 0 1 0.00
53 Hric Ján ml. Obec Čierna Lehota 4.55 1 0 1 0.00
53 Hatala Milan STK Sokol Krásnohorské Podhradie 4.55 1 0 1 0.00
53 Bodnár Imrich STK Sokol Krásnohorské Podhradie 18.18 4 0 4 0.00
53 Proks Marek STO Hrhov 4.55 1 0 1 0.00
53 Dravecký Rastislav STK KRAS Silica 22.73 5 0 5 0.00
53 Farkas Ladislav STK KRAS Silica 18.18 4 0 4 0.00
53 Németh Štefan STK Honce B 9.09 2 0 2 0.00
53 Horká Kristína MSTO Dobšiná B 4.55 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 43478